Polityka prywatności

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

w Kancelarii Adwokackiej Adw. Anny Wichlińskiej

i Adw. Anny Synowiec w Gorzowie Wlkp.

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że:

Administratorem Danych Osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Wichlińskiej lub Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Synowiec

Dane przetwarzane są w Kancelariach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku – RODO.

Dane osobowe przetwarzane są w Kancelariach w celu realizacji przepisów prawa i/lub na podstawie uzyskanych zgód na przetwarzanie danych osobowych. Administrator nie udostępnia danych, ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane do czasu zrealizowania celu, dla którego są gromadzone.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego wg udostępnianego w tym celu wzoru. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego przetwarzania ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

 

Administrator danych osobowych

Adw. Anna Wichlińska                                                                       adw. Anna Synowiec

FacebookTwitterGoogle+Pinterest